چرا هوگ متال برای تجهیز آفرود ؟

تجهیزات جذاب و با کیفیت هوگ، در مسیر افزایش امنیت، رفاه در سفر و همینطور جذابیت خودروها به کار گرفته شده و از آنجایی بهترین نامیده شده که با تلفیق دانش و تجربه 15 ساله در سفرهای آفرود، به طور مداوم در حال نوآوری و ارائه محصولات جدید و به‌روز است. هوگ متال با در نظر گرفتن نیازهای مختلف آفرودسواران، طیف وسیعی از تجهیزات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌دهد تا سفری امن، راحت و خاطره‌انگیز را برای شما رقم زند.

آماده سازی سریع سفارشات!

تهیه و تولید محصولات و تجهیزات بی راهه نوردی در هوگ متال، در سریع ترین زمان ممکن به صورت سفارشی انجام می پذیرد و فاصله سفارش تا دریافت شمارا به حداقل میرساند. انتظار در آفرود بی معناست.

ضمانت نامه کیفیت محصول!

تجهیزات بی راهه نوردی مطمئن با کیفیت بالا، رنگ الکترواستاتیک کوره ای و همچنین طراحی خاص و منحصر بفرد باعث شده تا خیال مشتریان از بابت هوگ متال راحت باشد و همچنین هوگ متال نیز نسبت به کیفیت بالای محصولات خود، تضمین قائل شود.

بهترین هزینه و قیمت بصرفه!

تولید با کیفیت ترین محصولات و تجهیزات بی راهه نوردی و سفر در کنار تجهیز کامل خودرو در هوگ متال با کمترین هزینه ممکن اتفاق می افتد که این موضوع یعنی: در هوگ متال، خدمت بر پول اولویت است.

تجهیز تمام خودرو های آفرود​!

محصولات و تجهیزات هوگ متال به گونه ای طراحی شده که برای تمام دسته خودرو های بی راهه نوردی تولید گردد. ماشین هایی همچون کیا موهاوی نیو اکتیون و ... نگران ماشینت نباش! تجهیزش با هوگ متال.

طراحی شخصی سازی شده!

مشاوره تخصصی و تجهیز خودرو های آفرودی به صورت دلخواه شما و کاملا شخصی سازی شده موجب شده تا هوگ متال خود را به صورتی متفاوت در بازار معرفی نماید. « نیاز با تو، تجهیز بهترین وسایل با ما»

دسته بندی محصولات

تولید و تجهیز محصولات و تجهیزات بیراهه نوردی در دسته های:

امروز تجهیز ، فردا سفر !

گام به گام تا تجهیز با هوگ متال: سفری ایمن و لذت‌بخش در آفرود.

به مشاوره تجهیز نیاز دارید ؟ با هوگ متال در تماس باشید !
داستان شرکت  هوگ متال!

پیش زمینه تولد شگفت انگیز هوگ متال، سابقه ۱۵ ساله در زمینه گردشگری و سفرهای بیراهه نوردی ( آفرود ) بوده! دقیقا جایی که با توجه به نیاز های روز طبیعتگردان، رسالت تولید با کیفیت ترین تجهیزات کمپینگ و خودرو های آفرود با تاسیس در سال 1398 رقم خورد و در نظر دارد تا با استفاده از نیرو های مجرب و دستگاه های بروز در مسیر تولید هرچه بیشتر محصولات برای انواع سفر ها و خودرو های نوین گام برداشته و امید است با پشتوانه شما همراهان، گامی مفید در بازار کار و اشتغال کشور عزیزمان بردارد …
این تجهیزات جذاب و با کیفیت در مسیر افزایش امنیت ، رفاه در سفر و همینطور جذابیت خودرو ها به کار گرفته شد و با هدف تولید محصولات جدید و بروز، در حال گسترش است …